FAQ-diskusia

Ak máte  nejaké otázky týkajúce sa problematiky GPZ, prípadne spôsobu diagnostiky a odrušenia GPZ  kľudne ich tu napíšte,  Budem sa snažiť na nich podľa možností odpovedať čím skôr. Poznámka:  Váš príspevok sa neobjaví na stránke okamžite, ale až po antispamovej kontrole. Udajte preto aj Vašu mailovú adresu, aby som Vám mohol poslať čo najpodrobnejšiu odpoveď.

12 odpovedí na „FAQ-diskusia“

 1. Všeobecná otázka viacerých návštevníkov výstavy EZOFEST Košice ktorá na ktorej som vystavovala 23-24.5..2014 v Dome Techniky:
  Viacerí návštevníci sa pýtali ako sme na tom s termínami, teda ako dlho je momentálne čakacia doba na meranie:

 2. Áno psy vyhľadávajú tzv „dobré“ miesta a mačky sa naopak majú rady negatívne miesta.c Ak chcete nájsť v izbe miesto kde umiestniť posteľ vpuste tam psa a uvidíte kde zaspí.(ale toto treba viackrát odskúšať).
  V literatúre sú tiež odkazy, že rôzne staré národy najprv vypustili na územie kde chceli postaviť mesto zhruba tak na rok stádo kôz, ovcí alebo iného dobytka a potom ich pitvali a podľa stavu vnútorných orgánov pečene a pod. určili či sú zdravé alebo nie a či je dané územie vhodné na postavenie mesta.

 3. Dobrý deň, toto nie. Jeden človek mi vraj urobil diagnostiku bytu vraj na diaľku -ono podla hypotézy tzv. Hartmanových a Curyho zón sa dá o každom byte povedať „odhadom aj na diaľku“ že tam mate toľko a toľko pozitívnych miest a toľko a toľko negatívnych miest. Keď som dotyčnému napísal, to viem robiť aj sám a že som si urobil elimináciu zón pasívnymi solenoidmi a nech mi teraz na „ďialku“ zameria byt tak už sa pre istotu neozval.

  1. Dobrý deň.
   Môžem s Vami niekedy večer prejsť túto lokalitu a zvonku diagnostikovať bytový dom v ktorom je byt. Zistíme orientačne či sa nachádza v pozitívnej, alebo negatívnej GPZ. A potom keď sa rozhodnete pre návštevu bytu, alebo bytov Vám môžem premerať byty ktoré si chcete ísť pozrieť .

Pridaj komentár