5 Dôvodov prečo nespať nad Geopatogénnou Zónou

5- Dôvodov prečo nespať nad geopatogénnou  zónou + možné riešenia problémov: 

geopatogenne zony - priebeh v byte

Dlhodobé spanie alebo zdržiavanie sa nad negatívnou – geopatogénnou zónou, geoanomáliou, podzemným vodným tokom tzv. vodnou žilou môže spôsobovať nasledovné problémy:

1- prvými príznakmi je zlé spanie, časté budenie v noci, pocit nevyspatosti a únavy aj pri dlhom spánku. Napr. malé deti sú dosť citlivé na pobyt v takýchto zónach. Prejavuje sa to častým plakaním v noci a snahou prekotúľať sa v postieľke na iné miesto

2- zvýšená nervozita, podráždenosť, roztržitosť, neprimerané reakcie voči členom rodiny, kolegom v práci, známym a pod.

3- zníženie vitality (životnej energie) vo všetkých oblastiach života, pocity nadmernej únavy, (som stále unavený/a) aj keď často oddychujem. Nevládzem robiť to čo v pohode zvládal predtým ..atď.

4- častejší výskyt niektorých bežných chorôb, strata imunity, dlhšie liečenie chorôb, dlhšia rekonvalescencia po chorobách, úrazoch …

5- oslabením organizmu po viacročnom pobyte nad negatívnou zónou ste viacej náchylný k vzniku nových. A to aj veľmi závažných ochorení….

Pre viac informácií kliknite https://www.dracie-zily.sk/  Cenník meraní geopatogénnych zón nájdete TU V cene merania je zahrnuté aj poradenstvo a návrh optimálnych riešení.

Pomerne dosť veľa ľudí vie podvedome vycítiť takéto miesta. Napríklad keď  prídete na návštevu a niekde si sadnete. Potom sa môže stať, že sa na určitom mieste cítite pohodlne, príjemne … A zase keď si inokedy sadnete o kúsok ďalej môže sa stať, že po určitej dobe začnete mať divné až nepríjemné pocity. To isté sa stáva pri spaní napr. u Vás doma – na niektorom mieste sa Vám spí dobre a inde neviete zaspať. Môže sa stať, že  na dovolenke, alebo služobnej ceste. Odrazu prídete na to, že sa Vám spí oveľa lepšie ako doma. Ráno ste vyspatý, svieži a v dobrej nálade. Alebo naopak viac dní za sebou zobudíte unavený, nevrlý a neviete si vysvetliť prečo to je tak.

5 typov na riešenie problémov

1- nechajte si premerať Vaše obydlie na výskyt geopatogénnych zón. Napríklad v rámci Slovenského Projektu Merania Geoanomálií sa robia výjazdové merania po celom Slovensku cca každé 2 týždne. Vyhnite sa tzv. meraniam na diaľku. To znamená že niekomu zašlete mailom pôdorys bytu a niekto Vám pošle nákres geopatogénnych zón aj s návrhmi riešenia. Cenník meraní nájdete TU.

2- keďže tieto negatívne zóny zvyknú byť široké od cca 50 cm do niekoľko metrov. Potom po premeraní Vášho obydlia fyzicky na mieste u Vás. Niekedy (ale nie vždy) stačí premiestniť posteľ, počítačové pracovisko alebo miesto skade pozeráte TV na miesto ,ktoré Vám navrhneme. Čiže zmeniť umiestnenie nábytku v rámci jednej miestností.

3- Pomôže aj zmena dispozičného riešenia využitia miestností vo Vašom obydlí. To znamená zmena vyžitia izieb tak, aby spálňa, počítačové pracovisko a pod. boli na mieste kde nie sú negatívne zóny.

4- Ak to nie je možné potom sa doporučuje eliminácia geopatogénnych zón pasívnym solenoidom (rušičkou) EMGEON. Slovo pasívny znamená. Že zariadenie nie je napájané el. prúdom a teda neprodukuje tzv. elektrosmog.

Umiestnenie rušičky geopatogénnych zón – zariadenia Emgeon na  miesto v byte, alebo dome kde má najvyššiu účinnosť. Presné miesto sa určí podľa výsledkov merania. Dosah je 10-20 metrov podľa intenzity geopatogénnych zón. Cena rušičky Emgeon je iba 20€.

5- Ďalšou alternatívou je použitie pasívnym solenoidom EMGEON + prírodných riešení – umiestnenie 8-10 cm vrstvy dosiek z tvrdého dreva – napr. buk, dub, tis a pod. pod posteľ. Alebo použitie ďalších prírodných prostriedkov, ktoré Vám navrhneme pri meraní geopatogénnych zón. Tiež sa dá sa použiť aj cca 20-30 cm vrstva technickej izolácie z ovčej vlny.

pyramída stropná
Stropná pyramída na odrušenie účinkov geopatogénynch zón

Pomôže aj umiestnenie stropnej pyramídy. Stropná pyramída vie odrušiť geopatogénne zóny na ploche cca 2×2 metre pod sebou.

Cenník meraní geopatogénnych zón KLIKNITE TU

UPOZORNENIE NA ZÁVER

Aby ste sa vyhli niekedy zbytočným nákladom pri rôznych experimentov napr. presúvaniu postele, použitím prostriedkov uvedených v bode 5. Prípadne nákupom iných tzv “odrušovačov geopatogénnych zón“. Navrhneme Vám po premeraní geopatogénnych zón na mieste optimálne riešenie za rozumné finančné náklady.

Merania geopatogénnych zón realizujeme po celom Slovensku formou výjazdových meraní cca každé 2-3 týždne. Našou obchodnou filozofiou spokojnosť zákazníka a budovanie dobrého mena firmy. V praxi to znamená aby zákazník nemusel platiť zbytočne celkové cestovné náklady. Ak sa nahlási dostatočný počet záujemcov. Potom sa rozpočítajú cestovné náklady medzi zákazníkov v paušálnej sume 25€ + cena merania – viď cenník TU

Cenník meraní geopatogénnych zón KLIKNITE TU

Viac informácií o Geopatogénnych zónach nájdete na stránke:  https://www.dracie-zily.sk/ alebo aj na www.facebook.com/geoanomalie

Meta: geopatogénna zóna, geopatogénne zóny, meranie geopatogénnych zón, odrušenie geopatogénnych zón, dračie žily, geoanomálie, geoaktívne zóny, GPZ, geopatogénnych zón