Rušička Geopatogénnych Zón – Emgeon HOME

Vaša voľba číslo 1 v pomere Cena/Výkon

Rušička geopatogénnych zón – V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  (odrušenie) účinkov geopatogénnych zón je pasívny solenoid EMGEON HOME. V autách sa používa EMGEON CARE

Dokáže eliminovať (odrušiť) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 15-20 metrov a zároveň 3 poschodia pod sebou. Závisí to aj od intenzity geopatogénnych zón. Zvyčajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás stačia jeden alebo dva ks. pasívneho solenoidu EMGEON HOME na  byt, alebo dom. 

Rušička geopatogénnych zón  Emgeon Home je rovnako účinná a má Väčší dosah ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevyžaruje do okolia ďalší elektrosmog). Využíva prirodzené elektromagnetické pole zeme, ktoré je u nás okolo 40-50 mikroTesla.  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálnou medenou páskou. Je to niečo podobné ako indukčná cievka (technický názov Solenoid), napájaná prirodzeným el. magnetickým poľom zeme. Ktorá okolo seba zhruba v priemere 15-20m eliminuje účinky geopatogénnych zón. Rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm. 

Umiestnenie na vrch kuchynskej linky

Umiestnenie na vrch vešiaka pod strop

Umiestnenie: umiestňuje sa čo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skriňu, do vstavanej skrine, na poličky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Farba a Design: Zariadenie Emgeon Home si môžete prispôsobiť napr. oblepením tapetou so vzorom a farbou, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporučujeme použiť minimálne 2 ks. zariadení EMGEON Home umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa cca 1-2 metre od okraja bytu (domu)  a čo najvyššie k stropu.

Rozmery valca: priemer 10cm , výška 28cm. (iné rozmery na objednávku) napr. ak Vám nevyhovuje výška dá sa urobiť aj menšie.

Umiestnenie do vstavanej skrine na vrchnú policu

Cena pri meraní 20€ (ušetríte min. 5€)

Bez merania poštou: dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks á 25€ cena 50€+5€ poštovné a balné

Objednanie na stránke úplne dole, alebo Kliknite TU

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com, alebo na čísle: 0915/904 114

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1 zariadenie EMGEON 1 (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

          Geopatogénne zóny sú spomenuté aj v Stavebnom zákone:                                  § 47.  Citát z textu:
Stavby sa musia navrhovať tak, aby: ….. „bola zabezpečená čo najväčšia ochrana stavby pred: ….. vplyvom geopatogénnych zón a podzemných a povrchových vôd,“ 

Cenník meraní geopatogénnych zón KLIKNITE TU

Pri Väčších problémoch sú potrebné aj iné riešenia viď: https://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com

Rušička geopatogénnych zón – pre použitie v autách na elimináciu účinkov geopatogénnych zón na vodiča doporučujeme  EMGEON CARE

Na obrázkoch nižšie nájdete rôzne možnosti uloženia rušičiek EMGEON CARE

rušička geopatogénnych zón - Emgeon Care

Emgeon Care – ukážka umiestnenia v aute viac info TU

Pre objednanie rušičky vypíšte formulár nižšie, alebo KLIKNITE TU

Objednávací formulár výrobkov:

  Vaše meno (povinné)

  Adresa - ulica a popisné číslo (povinné)

  PSČ, Mesto/obec (povinné)

  Telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Záväzne si objednávam nasledujúce položky: popis uveďte do políčka nižšie

  Ceny poštovného a balného sú uvedené pri doručení na dobierku.

  Po vyplnení formulára Vám príde do cca 24 hod. potvrdenie Vašej objednávky s podrobnejšími údajmi. pre bližšie informácie volajte: 0915/904 114

  pre bližšie informácie volajte: 0915/904 114

  profesionalne meranie a odrušenie geopatogennych zon