Nespavosť a Poruchy Spánku

Nespavosť a poruchy spánku – Riešenie problémov so spánkom a častej únavy bez Tabletiek

Asi ste si už všimli, že na niektorých miestach. Či už doma, alebo na dovolenke. Sa vyspíte lepšie a inde sa zase zobudíte nevyspatý a unavený.

Veľký vplyv na: nespavosť, častú únavu, poruchy spánku, oslabenie imunitného systému a pod. Najmä u malých detí 0-10 r. a dospelých nad 35 rokov. Majú aj rôzne Geoanomálie (geologické zmeny v zložení zemského podložia). Tiež aj tzv. podzemné vodné toky (tzv. vodné žily) v zemi pod nami. Všeobecný  názov pre takéto miesta, ktoré majú negatívny vplyv na senzitívnejších ľudí  je: Geopatogénne Zóny  alebo tzv. Dračie Žily. Tieto  sa môžu vyskytovať aj pod Vašim obydlím a spôsobovať problémy so spánkom a únavu.

Nespavosť a poruchy spánku - geopatogenne zóny
Ilustračný obrázok možného priebehu geopatogénnych zón cez byt/dom

Na ilustračnom obrázku je ukážka nepriaznivého priebehu geopatogénnych zón  pod obydlím. Tam kde sú na obrázku pásy označené ako 1, 2 a najmä ich kríženie označené číslom 3 – nie je vhodné miesto na spanie, prácu alebo oddych.

Platí tiež, že kde sa zvykne často zdržiavať: pes tam je to OK a naopak. Kde sa zvykne často zdržiavať mačka – tam je zlé miesto čiže geopatogénna zóna.

geopatogenne zony - priebeh v byte

U bábätiek a malých detí sa prítomnosť geopatogénnych zón dá vysledovať nasledovne: časté budenie v noci s poplakávaním a problémami so samostatným zaspaním. Prejavuje sa to aj tým, že deti nechcú spať samé , ale napr. v posteli u rodičov. 

Treba si tiež všímať, či sa dieťa v postieľke  alebo posteli neotáča na druhú stranu, alebo opačne o 180 stupňov– to tiež zvykne byť zapričínené geopatogénnymi zónami, Malé deti to vedia nejako podvedomo lepšie vycítiť ako dospeli. + majú tendenciu automaticky si hľadať pri spaní polohu mimo geopatogénnych zón. Alebo aspoň na ich okraji. Tam kde nie sú také silné. 

Nespavosť a poruchy spánku – Riešenia bez Tabletiek:

Namiesto rôznych liekov  na spánok, skúšaniu X typov drahých matracov  v cenách rádovo stoviek Euro… atď. Si radšej nechajte u nás premerať byt na prítomnosť geopatogénnych zón. Navrhneme Vám jednoduché a cenovo nenáročné riešenia problémov.

Podrobnejšie informácie o vplyve geopatogénnych zón na poruchy spánku a riešenia týchto problémov   nájdete TU

Cenník Meraní Geopatogénnych Zón po Celom Slovensku + Na objednávky došlé do 25.5.2024. ZĽAVA až 50%   —->Kliknite  TU  
  Cena merania už od 35 €

Geopatogénne Zóny sa vyskytujú väčšinou v pásoch v šírke od cca 1- až po niekoľko metrov.  V dĺžke aj niekoľko stoviek metrov. Negatívny účinok sa prejavuje vo vertikálnej rovine najmä vtedy ak Vám takýto pás (geopatogénna zóna) ide pod posteľou.  Negatívne účinky sú rovnaké, či už bývate na prízemí, alebo vo výškovej budove napr. aj na 14-15 poschodí a aj vyššie.

Cenník meraní geopatogénnych zón nájdete —>TU

Kliknite TU a vypočujte si rozhovor na túto Tému v rádiu Košice.

Ak máte záujem o bližšie informácie vyplňte  nezáväzný KONTAKTNÝ FORMULÁR:  Vypíšte prosím všetky povinné položky 

Mám predbežný /nezáväzný záujem o:

 1. Meranie Geoanomálií  a Geopatogénnych zón  so zľavou až 50%
 2. Zaslanie podrobnejších informácií o Geopatogénnych Zónach
 3. Zaslanie Ebooku „5 Dôvodov prečo nespať nad Geopatogénnou Zónou“ + ďalších E-bookov z tejto oblasti.
 4. Vyššie uvedené položky napíšte do „Predmetu Správy“

  Vaše meno (povinné)

  Adresa - ulica a popisné číslo (povinné)

  Mesto/obec (povinné)

  Telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet> Uveďte či máte záujem o: Záväznú objednávku na meranie Geopatogénnych Zón, zaslanie bližších informácií o meraní Geopatogénnych Zón alebo o zaslanie E-Booku 5 Dôvodov prečo nespať na Geopatogénnou zónou

  1-Záväzne si objednávam meranie Geopatogénnych Zón
  2-ÁNO mám záujem o zaslanie bližších informácií o meraní Geopatogénnych Zón
  3-ÁNO zašlite mi bezplatne E-book: 5 Dôvodov prečo nespať nad Geopatogénnou zónou

  Vaša správa- Uveďte podrobnejšie údaje napr. či sa jedná o dom, alebo byt, približnú pôdorysnú plochu v m2, Poschodie/Počet poschodí. Prípadne popíšte podrobnejšie Váš problém

   Pasívny solenoid EMGEON HOME:  V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je zariadenie EMGEON .  Je to pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” .  Dosah 10-20 metrov. Cena – 20€. Viac info TU

  Do áut na elimináciu účinkov geopatogénnych zón na vodiča aj posádku odporúčame používať zariadenie EMGEON CARE

  Cenník služieb nájdete —> TU

  profesionalne meranie a odrušenie geopatogennych zon