EMGEON CARE

Rušičky Geoopatogénnych Zón – EMGEON CARE

Použitie: V aute počas jazdy na Elimináciu a Redukciu účinkov Geopatogénnych Zón na vodiča  a tzv. “Úsekov Smrti.” 

Dlhodobými meraniami viacerých od seba nezávislých zdrojov je zistené, že na určitých úsekoch ciest a križovatiek  dochádza k väčšiemu počtu nehôd. Aj keď tieto úseky a križovatky sú relatívne prehľadné a na prvý pohľad bezproblémové. V týchto úsekoch sa väčšinou vyskytuje aj väčšie množstvo geopatogénych zón,

Rušičky geopatogénnych Zón.  EMGEON CARE je  pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálnou medenou páskou.

Umiestnenie:  v aute uložíme  na miesto kde sa dajú uložiť plechovky a malé fľašky od nápojov. Najpríklad do pravých dverí. Na mieste spolujazdca. Alebo lepšie je čo najvyššie napr za opierku hlavy.

Vnútorný priestor valca môžete stále využiť na uloženie rôznych drobností. Napr. hygienické vreckovky, pracovné rukavice, kozmetické prostriedky, handričku na čistenie okna …

Zariadenie vytvára okolo seba el. magnetické pole. (podobné ako je okolo zeme). Chráni tak posádku auta pred účinkami geoanomálií a geopatogénnych zón. Funguje to na podobnom princípe ako nás prirodzené magnetické pole zeme  chráni pred účinkami slnečných erupcií a gama žiarenia. Tieto javy je vidno napr. na severnom a južnom póle zeme a sú známe pod pojmom  polárna žiara.

Pôvodná cena: 19,90

Cena v akcii 14,90 +poštovné a balné 5€

ZĽAVA -kúpte 2ks á9,90/ks spolu:19,80€ -ušetríte 10,2€

Objednávajte TU

Objednávací formulár nájdete aj dole na stránke

Do bytu a domu: použite – EMGEON Home

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón v domácnostiach je pasívny solenoid EMGEON . V autách sa používa EMGEON CARE

Dokáže eliminovať (odrušiť) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 10-20 metrov. Závisí to od intenzity geopatogénnych zón. Zvyčajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás stačí jeden pasívny solenoid na  byt, alebo dom.

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevyžaruje do okolia ďalší elektrosmog). Využíva prirodzené elektromagnetické pole zeme .  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm.

rušičky geopatogénnych zónrušičky geopatogénnych zónrušičky geopatogénnych zónsolenoid-stojan-na-kvetyElektromagnetický-knižnica

Elektromagnetický-2spojene

 Ukážky umiestnenia a orientačná schéma pôsobenia zariadenia EMGEON

Umiestnenie: umiestňuje sa čo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skriňu, do vstavanej skrine, na poličky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporučujeme použiť 2 ks zariadení EMGEON1 umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa čo najbližšie   a najvyššie k obvodovým stenám.

Pasívny solenoid Emgeon je rovnako účinný a má Väčší dosah ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”. Použitie na Elimináciu a redukciu geopatogénnych zón.

Rozmer valca: priemer 10cm , výška 28cm.

Dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks cena 39,90 +5€ poštovné a balné

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com, alebo na čísle: 0915/904 114

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1 zariadenie EMGEON 1 (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

Objednávací formulár:

  Vaše meno (povinné)

  Adresa - ulica a popisné číslo (povinné)

  PSČ, Mesto/obec (povinné)

  Telefón (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Záväzne si objednávam nasledujúce položky: popis uveďte do políčka nižšie

  Ceny poštovného a balného sú uvedené pre platbu vopred. Pri doručení na dobierku sú poštovné náklady vyššie a preto sa k cene poštovného pripočítavajú 2€

  Ceny meraní geopatogénnych zón : https://www.dracie-zily.sk/cennik-sluzieb/

  Pri Väčších problémoch sú potrebné aj iné riešenia viď: https://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

  Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com

  tag: rušičky geopatogénnych zón

  profesionalne meranie a odrušenie geopatogennych zon