Rušička Geopatogénnych Zón – Emgeon HOME

Vaša voľba číslo 1 v pomere Cena/Výkon

Rušička geopatogénnych zón – V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  (odrušenie) účinkov geopatogénnych zón je pasívny solenoid EMGEON HOME. V autách sa používa EMGEON CARE

Dokáže eliminovať (odrušiť) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 15-20 metrov. Závisí to aj od intenzity geopatogénnych zón. Zvyčajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás stačia jeden alebo dva ks. pasívneho solenoidu EMGEON HOME na  byt, alebo dom. 

Rušička geopatogénnych zón  Emgeon Home je rovnako účinná a má Väčší dosah ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevyžaruje do okolia ďalší elektrosmog). Využíva prirodzené elektromagnetické pole zeme .  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm. 

 

Umiestnentie na vrch kuchynskej linky

 

Umiestnenie na vrch vešiaka pod strop

 

Umiestnenie: umiestňuje sa čo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skriňu, do vstavanej skrine, na poličky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Farba a Design: Zariadenie Emgeon si môžete prispôsobiť napr. oblepením tapetou so vzorom a farbou, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporučujeme použiť minimálne 2 ks. zariadení EMGEON1 umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa cca 1-2 metre od okraja bytu (domu)  a čo najvyššie k stropu.

Rozmery valca: priemer 10cm , výška 28cm. (iné rozmery na objednávku) napr. ak Vám nevyhovuje výška dá sa urobiť aj menšie.

Umiestnenie do vstavanej skrine na vrchnú policu

Cena pri meraní 20€ (ušetríte min. 5€)

Bez merania poštou: dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks á 25€ cena 50€+5€ poštovné a balné

Pre objednanie rušičky geopatogénnych zón  EMGEON HOME kliknite TU

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com, alebo na čísle: 0915/904 114

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1 zariadenie EMGEON 1 (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

          Geopatogénne zóny sú spomenuté aj v Stavebnom zákone:                                  § 47.  Citát z textu:
Stavby sa musia navrhovať tak, aby: ….. „bola zabezpečená čo najväčšia ochrana stavby pred: ….. vplyvom geopatogénnych zón a podzemných a povrchových vôd,“ 

Ceny meraní geopatogénnych zón : http://www.dracie-zily.sk/cennik-sluzieb/

Pri Väčších problémoch sú potrebné aj iné riešenia viď: http://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com

Rušička geopatogénnych zón – pre použitie v autách na elimináciu účinkov geopatogénnych zón na vodiča doporučujeme  EMGEON CARE

Na obrázkoch nižšie nájdete rôzne možnosti uloženia rušičiek EMGEON CARE

rušička geopatogénnych zón - Emgeon Care

Emgeon Care – ukážka umiestnenia v aute viac info TU

Pre objednanie rušičky geopatogénnych zón  EMGEON CARE kliknite TU

profesionalne meranie a odrušenie geopatogennych zon