Emgeon HOME – na elimináciu geopatogénnych zón

Vaša voľba číslo 1 v pomere Cena/Výkon

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je zariadenie EMGEON HOME.  Je to pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” . Bez zamerania GPZ na mieste sa dajú použiť  2 ks zariadení EMGEON Home  umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa čo najbližšie   a najvyššie k obvodovým stenám. Zariadenie EMGEON je rovnako účinné ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”.  Použitie na Elimináciu a redukciu geopatogénnych zón.

Možnosti umiestnenia rušičky EMGEON HOME

Rozmer valca: priemer 10cm , výška 28cm.

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1-2 zariadenia EMGEON HOME (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

Cena pri meraní 20€ (ušetríte min. 5€)

Bez merania poštou: dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks á 25€ cena 50€+5€ poštovné a balné

Objednajte: www.dracie-zily.sk/objednavaci-formular-vyrobky/

Pozrite sa prosím na stránku: https://www.dracie-zily.sk/cennik-sluzieb/

Pri Väčších problémoch sú potrebné aj iné riešenia viď: https://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com