Geopatogénne zóny – Podrobnejšie informácie

Geopatogénne zóny (ďalej v texte „GPZ“)  v prírode existujú stále. Sú zapríčinené viacerými faktormi.  Zem, ako taká je v podstate jeden veľký magnet -vytvára okolo seba magnetické pole, ktoré nás okrem iného chráni aj pred kozmickým a slnečným žiarením. Najmä pred účinkom slnečných erupcií.

GPZ sa vyskytujú v prírode, ale aj v obydliach, buď ako pásy, alebo bodovo. Vplyv na ich pozitívne alebo negatívne účinky majú rôzne tektonické zlomy, geoanomálie v zemskom podloží, podzemná voda, vodné toky, ale aj rôzne inžinierske siete v zastavaných oblastiach. Ľudia sa snažili  oddávna stavať svoje obydlia či už na úrovni miest, alebo jednotlivých stavieb mimo negatívnych Geopatogénnych zón.

Reakcia ľudského organizmu na GPZ je podobná ako u alergií. Niektorí ľudia majú iba veľmi slabú reakciu a iný sú zase ako keby viacej chúlostivejší. Dokonca ako keby až alergický  na dlhodobejší pobyt v takýchto miestach. Iným to takmer nerobí žiadne problémy. Viď reakcia mačka a pes. Je naozaj potvrdené aj meraniami, že psy sa väčšinou združujú na pozitívnych miestach a mačky na tých horších.

Negatívne účinky: Dlhodobejším pobytom na takýchto negatívnych miestach (napr. ak je to v spálni, na pracovnom miesto pri PC, mieste skadiaľ pozeráte TV a pod.) sa môžu vyskytnúť rôzne syndrómy. Od nevysvetliteľného pocitu nepohody a podvedomej snahy stamadiaľ „utiecť  alebo si presadnúť – cez podráždenosť, nervozitu, nevyspatosť. Až ku zhoršeniu niektorých chorôb, prípadne k ich vyvolaniu.

Na druhej strane  sú miesta kde sa cítite vyslovene dobre, radi sa tam vraciate a pod.

Cenník služieb—–> Kliknite TU  

Spôsob a postup  merania GPZ a  popis riešenia problémov —–>nájdete TU:                        Pre základné informácie o GPZ—–>  kliknite TU .