Záhadné Geopatogénne Zóny

ZÁHADNÉ GEOPATOGÉNNE ZÓNY

Prvá písomná zmienka o Dračích žilách (Geopatogénnych Zónach – GPZ) je zo starej číny. Kde pred 4300 rokmi cisár Yu vydal nariadenie, že si treba pred postavením obydlia nechať premerať pozemok na výskyt tzv. Dračích žíl – ako ich oni v rámci svojej kultúry nazývali. Potom prispôsobiť usporiadanie miestností v obydlí tak, aby Dračie Žily neprechádzali cez miesta kde sa napr. spí.

Keď dlhšie spíte, alebo sa zdržiavate  nad Geopatogénnou zónou (GPZ) môžu sa prejaviť nasledovné príznaky:  nespavosť, prerušovaný spánok, nervozita, podráždenosť, pocity nadmernej únavy.. Po dlhšej dobe dochádza k oslabeniu imunitného systému Vášho organizmu. Tým pádom sa na Vás začnú lepiť rôzne choroby častejšie ako je obvyklé. Najviac sú na to citlivé malé deti od 0 do  7-9 rokov. Dospelí od 35 rokov– (väčšinou ženy – najmä keď majú oslabený organizmus po pôrode a na materskej dovolenke.)

Čo je záhadné na týchto Geopatogénnych zónach (ďalej GPZ): 

Cenník akčných meraní Geopatogénnych zón – kliknite TU

1GPZ sa vyskytujú väčšinou v pásoch rôznej šírky a dĺžky (niekedy v kruchoch a elipsách). A je jedno či bývate na prízemí, alebo na 20-tom poschodí.

ilustračný obrázok negatívneho priebehu geopatogénnych zón v byte. To isté je vo vertikálnej rovine od prízemia až po vrch domu – paneláku.

2-Pôsobenie GPZ na rozdiel od iných fyzikálnych polí je také, že ich účinky sa prejavujú vo vertikálnej rovine.  Ako keby to bola nejaká stena. Napr. o šírke 2 metre a výške 15-20 a viac poschodí paneláku. Najserióznejší obrázok  s popisom fyzikálnych veličín ktorý som našiel nájdete na spodku stránky.

Ďalšie ilustračné zobrazenie negatívneho priebehu GPZ – negatívne zóny sa križujú pod posteľou

3- Hoci sa presne nevie aké fyzikálne veličiny spôsobujú tieto negatívne účinky. Ani som v praxi nevidel nejaký prístroj, ktorý by GPZ vedel zamerať. Ale prútikari, ktorí sa na to špecializujú ich vedia nájsť a namerať ich intenzitu. Pritom je jedno či bývate na prízemí, alebo na 15-tom poschodí. Takisto sa dá touto metódou nájsť voda, rôzne inžinierske siete, alebo niektoré iné geoanomálie. V začiatkoch baníctva dokonca prútikari vyhľadávali rudné žily.

4- Geopatogénne Zóny a najmä ich meranie a účinky na senzitívnejších  ľudí sú doteraz záhadou. Aj keď sa na 100% nevie čo ich spôsobuje a aký je princíp prútikarskej reakcie.

Tieto javy sú  ale empiricky (čiže praxou) tisícročiami overené. Nie je to nejaký výmysel , alebo móda z poslednej doby. Väčšinou sú primárne spôsobené zmenou štruktúry  zemského podložia. Sekundárne sa do takýchto miest natlačí voda a potom vznikajú tzv. „vodné žily“. Čo je síce dobre, keby ste potrebovali dobré miesto na studňu. Ale na druhej strane sa vyslovene neodporúča nad takýmto miestom mať napr. posteľ, počítačové pracovisko a pod.

5- Čo sa proti tomu dá robiť: Objednajte si zameranie Geopatogénnych Zón u takej firmy, ktorá sa tomu profesionálne venuje. Napr.  agentúra INGFOUR s.r.o. má skúsenosti z viac ako 1000 meraní po celom Slovensku.  

Nechajte si premerať byt na prítomnosť geopatogénnych zón a zároveň vypracovať návrh najlepšieho riešenia na základe dlhoročných skúseností.  Ceny meraní v rámci akcie „Výjazdové merania po celom SLOVENSKU“ Sú už od 25€.

kliknite nižšie a pozrite si ceny meraní.

Cenník meraní geopatogénnych zóna  + AKCIA ZĽAVA až 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  ——–-–>Kliknite  TU  

Fyzikálny popis priebehu polí spôsobujúcich GPZ podľa RNDr. Ján Bienik CSc. r. 1991

Z obrázku vyplýva, že Geopatogénne zóny spôsobuje zrejmä viac fyzikálnych polí a veličín súčasne. A tým sa správajú ako stena.

V dnešnej dobe sa dajú úspešne geopatogénne zóny zamerať a vo väčšine prípadov aj eliminovať. Cenník meraní kliknite TU

Cenník meraní geopatogénnych zón + AKCIA ZĽAVA až 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU  

Podrobnejšie informácie o geopatogénnych zónach nájdete TU:

Prečítajte si aj článok o účinkoch Relaxačných Pyramíd na človeka

 

profesionane meranie a odrušenie geopatogennych zon