Nespavosť a Poruchy spánku

 

Medzi časté príčiny nespavosti a rôznych porúch spánku u dospelých a malých detí patria aj „Rôzne geoanomálie – Geopatogénne Zóny. Ktoré sa môžu vyskytovať pod Vašim obydlím.

Obvykle si ľudia objednajú premeranie geopatogénnych zón v byte alebo dome. Až keď vylúčia všetky klasické spôsoby riešenia nespavosti a porúch spánku. Najprv sa zvyčajne skúša výmena rôznych druhov matracov, vankúšov, roštov postelí a pod. Potom sa zvykne pokračovať návštevami lekárov a kupovaním rôznych prostriedkov na spanie.

Ako posledné zvyčajne príde na rad zháňanie niekoho kto sa zaoberá meraním geopatogénnych zón a ich elimináciou. Pri meraní potom na 80% zvyknem zistiť, že popod posteľ, alebo miesto na ktorom sa dlhšie zdržiavate prechádza Geopatogénna Zóna.

          Geopatogénne zóny sú spomenuté aj v Stavebnom zákone:                                  § 47 – písmeno J.  Citát z textu:
Stavby sa musia navrhovať tak, aby: ….písmeno J. „bola zabezpečená čo najväčšia ochrana stavby pred vetrom, dažďom, hlukom, vibráciami, otrasmi, ionizačným žiarením z geologického podložia, vplyvom geopatogénnych zón, bludných prúdov a podzemných a povrchových vôd,“ 

Cenník Meraní +iba do 25.5. AKCIA ZĽAVA až 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU  

Na ilustračnom obrázku je ukážka nepriaznivého priebehu geopatogénnych zón (GPZ) pod obydlím. Tam kde sú na obr. pásy označené ako 1,2 a 3 – nie je vhodné miesto na spanie. Platí tiež, že kde sa zvykne zdržiavať: pes tam je to OK a naopak. Kde sa zvykne zdržiavať mačka – tam je zlé miesto na spanie a prácu.

Merania geopatogénnych zón robíme formou výjazdových meraní na celom území Slovenska. Viac info —>TU

U bábätiek a malých detí sa prítomnosť geopatogénnych zón dá vysledovať nasledovne: časté budenie v noci s poplakávaním a problémami so samostatným zaspatím. Potom ich väčšinou musíte zobrať ku sebe do manželskej postele a tak ich uspať. Prejavuje sa to aj tým, že deti nechcú spať samé , ale napr. v posteli u rodičov. 

Treba si tiež všimať, či sa dieťa v postieľke  alebo posteli neotáča na druhú stranu, alebo opačne o 180 stupňov– to tiež zvykne byť zapríčínené geopatogennymi zonami, Malé deti to vedia nejako podvedomo lepšie vycítiť ako dospeli. + majú tendenciu automaticky si hľadať pri spaní polohu mimo geopatogénnych zón. Alebo aspoň na ich okraji. Tam kde nie sú také silné.

Cenník služieb +iba do 25.5. AKCIA ZĽAVA až 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU  

il. obrázok – križovanie negatívnych zón pod zle umiestnenou posteľou

Tieto zóny sa vyskytujú väčšinou v pásoch v šírke od cca 1- až po niekoľko metrov.  V dĺžke aj niekoľko stoviek metrov. Negatívny účinok sa prejavuje vo vertikálnej rovine najmä vtedy ak Vám takýto pás (geopatogénna zóna) ide pod posteľou.  Negatívne účinky sú rovnaké, či už bývate na prízemí, alebo vo výškovej budove napr. aj na 14-15 poschodí.

Cenník meraní geopatogénnych zón nájdete —>TU

Podrobnejšie informácie o vplyve geopatogénnych zón na poruchy spánku a riešenia týchto problémov   nájdete >TU. 

Namiesto rôznych liekov  na spánok, skúšaniu X typov drahých matracov, rôznych rušičiek geopatogénnych zón v cenách rádovo stoviek Euro… atď, Si radšej nechajte u nás premerať byt na prítomnosť geopatogénnych zón.

Ak máte záujem o bližšie informácie vyplňte  nezáväzný KONTAKTNÝ FORMULÁR:  Vypíšte prosím všetky povinné položky 

Mám predbežný /nezáväzný záujem o:

  1. Meranie Geoanomálií  a Geopatogénnych zón  so zľavou až 50%
  2. Zaslanie podrobnejších informácií o Geopatogénnych Zónach
  3. Zaslanie Ebooku „5 Dôvodov prečo nespať nad Geopatogénnou Zónou“ + ďalších E-bookov z tejto oblasti.
  4. Vyššie uvedené položky napíšte do „Predmetu Správy“

Vaše meno (povinné)

Adresa - ulica a popisné číslo (povinné)

Mesto/obec (povinné)

Telefón (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet> Uveďte či máte záujem o zaslanie bližších informácií, Ebookov, alebo sa jedná o záväznú objednávku merania

Vaša správa- Uveďte či sa jedná o dom, alebo byt, približnú pôdorysnú plochu v m2, Poschodie/Počet poschodí.

 Pasívny solenoid EMGEON HOME:  V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je zariadenie EMGEON .  Je to pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” .  Dosah 10-20 metrov. cena – 20€. Viac info TU

Do áut na elimináciu účinkov geopatogénnych zón na šoferá odporúčame používať zariadenie EMGEON CARE

Cenník služieb nájdete —> TU

profesionane meranie a odrušenie geopatogennych zon