Nespavosť a Poruchy spánku

Málo známe, ale o to častejšie príčiny Nespavosti, Porúch Spánku a Častej Únavy:

Asi ste si už všimli, že na niektorých miestach. Či už doma, alebo na dovolenke. Sa vyspíte lepšie a inde sa zase zobudíte nevyspatý a unavený.

Veľký vplyv na: nespavosť, častú únavu, poruchy spánku, oslabenie imunitného systému a pod. Najmä u malých detí 0-10 r. a dospelých nad 35 rokov. Majú aj rôzne Geoanomálie (geologické zmeny v zložení zemského podložia). Tiež aj tzv. podzemné vodné toky (tzv. vodné žily) v zemi pod nami. Všeobecný  názov pre takéto miesta, ktoré majú negatívny vplyv na senzitívnejších ľudí je: Geopatogénne Zóny  alebo tzv. Dračie Žily. Tieto negatívne miesta sa môžu vyskytovať aj pod Vašim obydlím. Zaujímavé je, že ich negatívny vplyv na človeka je rovnaký. Či už bývate na prízemí, alebo napr. na 15-tom poschodí . Negatívne účinky na ľudí sú vo vertikálnej línii rovnaké.

Kliknite TU a vypočujte si rozhovor na túto Tému v rádiu Košice.

Cenník Meraní Geopatogénnych Zón po Celom Slovensku + IBA  do 25.3.2019 ZĽAVA až 50%   —->Kliknite  TU  
  Cena merania už od 25 €

Na ilustračnom obrázku je ukážka nepriaznivého priebehu geopatogénnych zón  pod obydlím. Tam kde sú na obrázku pásy označené ako 1, 2 a najmä ich kríženie označené číslom 3 – nie je vhodné miesto na spanie, prácu alebo oddych

Platí tiež, že kde sa zvykne často zdržiavať: pes tam je to OK a naopak. Kde sa zvykne často zdržiavať mačka – tam je zlé miesto čiže geopatogénna zóna.

U bábätiek a malých detí sa prítomnosť geopatogénnych zón dá vysledovať nasledovne: časté budenie v noci s poplakávaním a problémami so samostatným zaspatím. Potom ich väčšinou musíte zobrať ku sebe do postele a tak ich uspať. Prejavuje sa to aj tým, že deti nechcú spať samé , ale napr. v posteli u rodičov. 

Treba si tiež všimať, či sa dieťa v postieľke  alebo posteli neotáča na druhú stranu, alebo opačne o 180 stupňov– to tiež zvykne byť zapríčínené geopatogennymi zonami, Malé deti to vedia nejako podvedomo lepšie vycítiť ako dospeli. + majú tendenciu automaticky si hľadať pri spaní polohu mimo geopatogénnych zón. Alebo aspoň na ich okraji. Tam kde nie sú také silné. 

Cenník Meraní +iba do 20.3.2019. AKCIA ZĽAVA až 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU  

il. obrázok – križovanie negatívnych zón pod zle umiestnenou posteľou

Geopatogénne Zóny sa vyskytujú väčšinou v pásoch v šírke od cca 1- až po niekoľko metrov.  V dĺžke aj niekoľko stoviek metrov. Negatívny účinok sa prejavuje vo vertikálnej rovine najmä vtedy ak Vám takýto pás (geopatogénna zóna) ide pod posteľou.  Negatívne účinky sú rovnaké, či už bývate na prízemí, alebo vo výškovej budove napr. aj na 14-15 poschodí.

Cenník meraní geopatogénnych zón nájdete —>TU

Podrobnejšie informácie o vplyve geopatogénnych zón na poruchy spánku a riešenia týchto problémov   nájdete >TU. 

Namiesto rôznych liekov  na spánok, skúšaniu X typov drahých matracov, rôznych rušičiek geopatogénnych zón v cenách rádovo stoviek Euro… atď, Si radšej nechajte u nás premerať byt na prítomnosť geopatogénnych zón.

Ak máte záujem o bližšie informácie vyplňte  nezáväzný KONTAKTNÝ FORMULÁR:  Vypíšte prosím všetky povinné položky 

Mám predbežný /nezáväzný záujem o:

  1. Meranie Geoanomálií  a Geopatogénnych zón  so zľavou až 50%
  2. Zaslanie podrobnejších informácií o Geopatogénnych Zónach
  3. Zaslanie Ebooku „5 Dôvodov prečo nespať nad Geopatogénnou Zónou“ + ďalších E-bookov z tejto oblasti.
  4. Vyššie uvedené položky napíšte do „Predmetu Správy“

Vaše meno (povinné)

Adresa - ulica a popisné číslo (povinné)

Mesto/obec (povinné)

Telefón (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet> Uveďte či máte záujem o: Záväznú objednávku na meranie Geopatogénnych Zón, zaslanie bližších informácií o meraní Geopatogénnych Zón alebo o zaslanie E-Booku 5 Dôvodov prečo nespať na Geopatogénnou zónou

1-Záväzne si objednávam meranie Geopatogénnych Zón
2-ÁNO mám záujem o zaslanie bližších informácií o meraní Geopatogénnych Zón
3-ÁNO zašlite mi bezplatne E-book: 5 Dôvodov prečo nespať nad Geopatogénnou zónou

Vaša správa- Uveďte podrobnejšie údaje napr. či sa jedná o dom, alebo byt, približnú pôdorysnú plochu v m2, Poschodie/Počet poschodí. Prípadne popíšte podrobnejšie Váš problém

 Pasívny solenoid EMGEON HOME:  V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je zariadenie EMGEON .  Je to pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” .  Dosah 10-20 metrov. Cena – 20€. Viac info TU

Do áut na elimináciu účinkov geopatogénnych zón na vodiča aj posádku odporúčame používať zariadenie EMGEON CARE

Cenník služieb nájdete —> TU

profesionane meranie a odrušenie geopatogennych zon